HAKKIMIZDA    |    YETKİ BELGELERİMİZ    |    SERVİS BELGELERİMİZ    |    REFERANSLAR    |    SIKÇA SORULAN SORULAR    |    İPUÇLARI    |    GALERİ    |    İLETİŞİM
      
Çok Satılanlar   |   Kampanyalar   |   En Yeniler   |   Haftanın Ürünleri   |   Markalar   |   Müşteri Hizmetleri   

ANA SAYFA
FIRINLAR
Seramik Fırınları/Porselen Fırınları
Cam Fırınları
Raku Fırını
Emaye Fırınları
Gazlı Seramik Fırınları
FIRIN YARDIMCI EKİPMANLARI
Fırın Raf ve Ayakları - Refrakter Malzemeler
Fırın Eldiveni ve Raku Maşaları
Fırın Kontrol Üniteleri ve Pirometreler/Orton Piramitleri
İTHAL SERAMİK SIRLARI
Botz Hazır Sıvı Sırlar
Duncan Hazır Sıvı Sırlar
Toz Sırlar 1
Toz Sırlar 2
YÜKSEK DERECE TOZ SIRLAR
Terracolor Hazır Sıvı Sırlar
Raku Sırları
SIRALTI/SIRÜSTÜ SIRLAR
Botz Unidekor 1000-1200 Sıraltı/ Sırüstü
BSZ Dekor Boyaları
Duncan Concept Sıraltı Serisi
Duncan Covercoat Serisi Sıraltı
Kalem Boyalar
SIR ÜSTÜ DEKOR BOYALARI (TOZ)
PİGMENTLER
Pigmentler
ÇİNİ BOYALARI
ÇİNİ BOYALARI
CAM MALZEMELERİ
CAM TOZLARI
SHIMPO ÇÖMLEKÇİ TORNALARI TÜRKİYE YETKİLİ SATICISI
SHİMPO Çömlekçi Tornaları
Torna Ekipmanları
SERAMİK/PORSELEN ÇAMURLARI
Döküm Çamurları
Seramik/Porselen Çamurları
TURNETLER
Turnetler
MODELLEME SETLERİ (EBEŞUAR SETLER)
EBEŞUAR SETLER
SİSTRELER VE EL ALETLERİ
Sistreler ve El aletleri
Fırçalar
ALÇI KALIPLAR
İthal Alçı Kalıplar
HAZIR BISKUVİLER
ANFORA BİSKÜVİLER
MUMLUK VE ABAJURLAR
VAZO BİSKÜVİLER
MAKİNE VE EKİPMANLAR
SHIMPO ÇAMUR İŞLEME MAKİNELERİ
Çamur ve Sır Karıştırma Makineleri
Çamur İşleme Makineleri
Komprasörler
Plaka Açma Makinaları
Vakum Pres Makineleri
Hidrolik Presler
Alçı Tornası
Şablon Tornası
ÇÖKERTME HAVUZLARI
Teraziler ve Diğer
Sırlama Tabancaları
Sır Hazırlama Değirmenleri
Jet Değirmenler
Titreşimli Elek
Dip Silme Bandı
Gravür Pres
OKSİTLER/KİMYASALLAR YARDIMCI ARAÇLAR
Oksitler
Özel Ürünler
ATÖLYE KURULUM EKİPMANLARI
Atölye ekipmanları
DİĞER
2. El Ürünler


Elektronik alışveriş yapma adımları : 

1. Öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. 

-Üye olabilmek için "ÜYE OLUN" linklerini kullanabilirsiniz. 

2. Almak istediğiniz ürünleri miktarını belirledikten sonra "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize atabilirsiniz. Alışveriş sepetinin amacı, müşterinin seçer seçmez satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırarak kolaylık sağlamaktır. 

3. Alışveriş Sepetinizde ürünle ilgili fiyat ve diğer bilgileri görebilir. Ayrıca, ürünlerin miktarlarını değiştirebilir, sepetinizden çıkarabilirsiniz. Ürün fiyatları ve tutar bilgilerine KDV dahildir. 

4. Sepetinizdeki ürünleri 4 farklı şekilde alabilirsiniz. Kredi kartı ile peşin ödeme , kredi kartı ile taksitli ödeme, havale ile indirimli ödeme, Cash on Delivery ( Teslimatta ödeme ). Ödeme şeklini seçtikten sonra seçtiğiniz ödeme şekline göre detay ekranı gelmektedir. İstenilen verileri girdikten sonra "Satın Al" butonuna tıklayın. 

5. Eğer ödemeyi kredi kartı ile yapacaksanız; siparişi onayladığınız anda, bilgiler net üzerinden özel bir geçiş yoluyla ödemeyi yapan veya ödemeyi teslim alan bankaların bu işlemi onayladıkları veya reddettikleri network işleme mekanizmasına (SSL) ulaşır. Kredi kartı bilgileriniz geçerli ise siparişiniz kabul edilir. Aldığığınız ürünlerin ücreti banka yoluyla bize ulaşır. Sipariş olumlu bir şekilde tamamlandığı taktirde, müşteriye siparişiyle ilgili bilgilerin yer aldığı bir e-mail gönderilir. Satın alınan ürün, önceden anlaşılmış olan güvenilir bir kargo şirketlerinden müşterinin seçtiği biri tarafından, siparişi teslim alacak kişiye kimlik gösterilmesi karşılığında teslim edilir. 

6. Bu işlemler sonunda, sistem size otomatik olarak bir sipariş numarası verecektir ve sipariş izleme modülüne yönlendirecektir. Bu numara, daha sonra ödeme ve sipariş takip işlemlerinin gerçekleştirilmesi için mutlaka kaydedilmelidir. 

7. Sipariş izleme modülü yardımıyla yaptığınız siparişlerin durumunu istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. 


Kargo bilgileri : 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünlerin bir kopyası sitemizdeki modülden görme imkanına sahip olacağız bu liste üzerinde bir eksiklik yada stoklarda olmayan ürün olursa size bilgi verilerek güncelleme yapılacaktır. Olmayan ürünlerin yerine ilave etmek istemediğiniz durumlarda kalan bakiyeniz tarafınıza iade edilecektir. 

Hobiseramik.com ürün portföyünde bulunan binlerce ürün için mağaza ve depolarında stok tutmaktadır. Çok özel durumlarda ise Ürünler sipariş üzerine ilgili tedarikçi firmalardan tedarik edilerek müşteri adresine kargo ile ulaştırılmaktadır. Stoklarımızda mevcut olan ürünleri 48 saat içersinde adresinize teslim edilirken, oluşan özel durumlarda ürün temin sürecinden dolayı teslimatlar 2 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.Kargo şirketleri bizim tarafımızdan teslim edilen siparişlerinizi size teslim etme süresi uzaması durumunda firmamız sorumlu değildir. Her ne kadar ürün listeleri sürekli güncel tutulsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler bizim veya tedarikçi firmaların stoklarında tükenebilmekte yada nadirde olsa ürün teminlerinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri sizinle irtibata geçerek bilgi verecek ve iptal edilen siparişin veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. 

Kesinleşen siparişler, siparişin alındığı gün itibarıyla saat 16:00'den sonraki 48 saat içersinde, Anlaşmalı Kargo tarafından adresinize teslim edilmektedir. Bazı illerde teslimat süreleri olağanüstü hava şartları veya Ulaşım problemleri nedeniyle bu 48 saatlik sürelerin dışına sarkabilmektedir. Bunun yanında özelikle büyük Şehirlerde teslimat süreleri genellikle 24 saat içersinde gerçekleşmektedir. 

Aksi belirtilmediği takdirde hobiseramik.com'dan yapılan alışverişlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Kargo ücreti, ürünlerin desi'si (hacim) ve ağırlık durumları eşit olmadığından belirli bir fiyat koyamıyoruz ancak müşterilerimizi koruma acısından siparişinizi tamamladıktan sonra bizden kargo ücreti konusunda yardım talep edebilirsiziniz. Firmamız sizin adınıza pazarlık yaparak nihai fiyatı söyleyebilir.Bunun dışında toplu alışverişlerinize istinaden Özel imkan tanıyabiliriz. 

Siparişinizin durumunu www.hobiseramik.com ana sayfasından ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri bölümünden görebilir veya (212) 252 92 61
-numaralı telefondan müşteri hizmetlerine ulaşarak öğrenebilirsiniz. 

hobiseramik.com ürün portföyünde bulunan binlerce ürünün bilgi ve fiyat güncellemesini tedarikçi firmalardan alınan bilgiler üzerine yapılmaktadır. Bu sebeple olası bilgi ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu değildir. Ürün fiyat ve bilgilerinde oluşabilecek yazım hataları söz konusu olduğunda hobiseramik.com kayıtlarındaki bilgi ve fiyatlar geçerlidir. hobiseramik.com üzerinden satışlarımız direkt satışlarımızla farklılık gösterebilir,web sayfamızda Yayınlanan ürün fiyatları ofis satış fiyatlarımızdan daha düşük fiyatlardır.

Sevkiyat tarafınıza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz. 

Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu ve bunların iade veya ayıplı mal şartlarını bozduğunu unutmamalısınız. 

hobiseramik.com ile artık Sürat Kargo ile kapıda Ödeme seçeneğine de sahipsiniz. 

Sayın Müşterilerimiz, 

Sürat Kargo işbirliği ile sizlere yepyeni hizmetimizi tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Artık sitemizden sipariş etmek istediğiniz ürünlerin bedellerini kargonuz geldiğinde kapınızdan kredi kartınızla ödeyebileceksiniz ! 

Bu hizmeti kullanmak isteyen müşterilerimizden ilgili seçenek karşılığı 8,00 TL hizmet bedeli Sürat Kargo tarafından alınmaktadır. Ayrıca kapıda ödeme seçeneği ile verilmiş olan siparişlerde gönderi öncesi müşterilerimizden telefon ile teyid alınacaktır. 

Sipariş ile ilgili faturanız size paketiniz ile birlikte anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo firması tarafından teslim edilecektir. 

Sürat Kargo yetkilisi, siparişi veren kişinin kimlik kartı ibrazını görmeden, ürünü hiçbir şekilde teslim etmeyecektir. 

Ödeme yapmadan önce Sürat Kargo elemanından, kimlik ibrazı isteme hakkınız vardır. Sürat Kargo(veya Belirttiğimiz Firma) haricinde hiç bir şekilde diğer kargo firmalarımıza fatura tutarı ödemesi yapmayınız. GÜNÜN FIRSATI

Fe 5729 rotgoldlster
30.00 TL + KDV
9353 orientblau
25.00 TL + KDV
269 kurbaa yeili
72.00 TL + KDV
9352 craquelétürkis
25.00 TL + KDV
263 blutorange
72.00 TL + KDV
2226 saint tropez
52.00 TL + KDV
Creaton 468
35.00 TL + KDV
As 0479a aqua marne p
60.00 TL + KDV
As 0487 gelincik krmz p
66.00 TL + KDV
A 4204 kertenkele
56.00 TL + KDV
As 4014 gold
56.00 TL + KDVÖNERİLERİNİZ

ANKET

Sizce hangi firmanın artistik sırları daha iyi sonuç veriyor?
BOTZ
CARL JAEGER
TERRA COLOR
DUNCANKampanyalar | En Yeniler | Haftanın Ürünleri | Hediye Gönder | Markalar | Hakkımızda | Bize Ulaşın
Sık Sorulanlar | Üyelik İşlemleri | Sepetim | Puanlarım | Alışveriş & Teslimat | İade İşlemleri | Güvenlik | Gizlilik Politikası

hobiseramik.com.tr 128 Bit SSL güvenlik sertifikasına sahip bir sitedir. @ Copyright hobiseramik.com.tr 2008